Usługi dekarskie Radom

W ofercie firmy Ten Dach znajdą Państwo również usługi dekarskie. Zrealizowaliśmy już ponad tysiąc projektów dlatego możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które jest bardzo istotne przy budowie dachu.

Na co zwrócić uwagę przy budowie dachu?

Inwestor często ma swoją wizję na wygląd dachu, na przykład chciałby, aby był to dach spadzisty i wykonany z blachy dachowej. Jednak to tylko część istotnych elementów, o które musi zadbać dobry dekarz przy budowie dachu.

Ważne jest również odpowiednie dobranie materiałów do budowy więźby dachowej, dobre ustawienie konta spadowego dachu, zadbanie o odpowiednie szczeliny i kanały wentylacyjne.

Przy budowie dachu dekarz musi również mieć na uwadze odpowiednie zwieńczenie instalacji grzewczej lub wentylacyjnej czyli komin. Jego wykonanie ma bardzo duży wpływ na jakość całego dachu.

Jakie są rodzaje dachów?

Dachy można podzielić ze względu na ich kształt. Tutaj możemy wyróżnić dachy płaskie, jednospadowe, dwuspadowe, czterospadowe oraz wielospadowe. Oczywiście im bardziej skomplikowany kształt, tym będzie on droższy ze względu na ilość pracy jaką dekarz będzie musiał wykonać.

Przy budowie dachu należy zachować też odpowiedni kąt nachylenia, między 30 a 45 stopni. Jest to najrozsądniejszy wybór biorąc pod uwagę polskie warunki atmosferyczne i związane z nimi obciążenia dachu.

Jakie wybrać materiały do budowy dachu?

Jako doświadczona firma współpracujemy z najlepszymi producentami, dlatego świadcząc usługi dekarskie możemy jednocześnie zaproponować najlepsze ceny na wysokiej jakości materiały do budowy dachu.

Ściśle współpracujemy z firmą Roben, która jest producentem dachówek. W swojej ofercie mają między innymi dachówki ceramiczne o nowoczesnym kształcie idealne do remontu i budowy nowych dachów.

Jeśli szukają Państwo wykonawcy usług dekarskich w Radomiu i okolicach serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa inwestycja przebiegła w możliwie szybkim tempie z zachowaniem odpowiednich standardów.